Prekių katalogas
Prekių paieška

Taisyklės

Sveiki atvykę į vestuvininkas.lt el. parduotuvę

 

Vestuvės prasideda čia

Pas mus rasite scenarijų, dovanų idėjų, atributikos ne tik vestuvėms, bet ir mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms. Tegul naujos šeimos sukūrimas nuo pat piršlybų bus nepamirštama šventė. El. parduotuvės vestuvininkas.lt durys atviros Jums 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.

Jei pageidaujate padaryti užsakymą, galite tai atlikti internetu mūsų el. parduotuvėje.
 

Prekių pasirinkimas

Norėdami pirkti patikusias prekes, įsidėkite jas į pirkinių krepšelį, t.y. spauskite mygtuką "Į krepšelį”. Dešinėje puslapio pusėje paspaudę mygtuką “Krepšelis” galėsite matyti, kokios prekės jau yra Jūsų prekių krepšelyje. Paspaudę mygtuką "Pašalinti", bet kuriuo metu pasirinktas prekes vėl galėsite išimti iš prekių krepšelio. Surinkę į prekių krepšelį visas norimas pirkti prekes, spauskite mygtuką "Kitas žingsnis". Tuomet užsiregistruokite, jei perkate pirmą kartą arba suveskite reikalingus duomenis, jei esate registruotas lankytojas. Pasirinkite mokėjimo būdą bei patvirtinkite, kad susipažinote su pirkėjo taisyklėmis. Bet kuriuo metu galite nutraukti užsakymo procesą arba, paspaudę mygtuką "Patvirtinkite užsakymą", užbaigti užsakymą.
Jei pirkimą norite atidėti kitam kartui, siūlome išsaugoti savo pasirinktus pirkinius atmintinėje, kurią galėsite koreguoti,  ištrinti arba papildyti net ir sekančią dieną.  
 

Pageidavimų sąrašas

Pageidavimų sąrašas yra labai patogus, kai norite išsirinkti daugiau prekių ir užsakyti jas neskubant, vėliau. Tai labai patogu, kadangi sąrašą sudarinėti galite ilgą laiko tarpą - taip nepamiršite, kokios prekės Jums patiko. Pageidavimų sąrašą galite papildyti kasdien ar tada, kai Jums patogu neužsakant prekių ir Jūsų sąrašas nedings. Šį sąrašą rasite prisijungę prie el. parduotuvės ar pačiame viršutiniame meniu spustelėję "Atmintinė".
Pageidavimų sąrašą galite susidaryti artėjančio mergvakario, bernvakario, vestuvių, krikštynų ar kita proga: 
    1. Patikusias prekes į pageidavimų sąrašą įtraukite spustelėję "į atmintinę" iš sąrašo, kuris yra šalia kiekvienos prekės paveikslėlio dešinėje pusėje, po kaina bei "palyginti" ir "rekomenduoti".
    2. Užsiregistruokite. Tuomet sąrašas bus išsaugotas ir kaskart prisiregistravę galėsite peržiūrėti bei koreguoti spustelėję “mano atmintinė”, esantį dešinėje puslapio pusėje.
    
Kainos
 
Nurodytos kainos yra galutinės. UAB "Vestuvininkas" yra ne PVM mokėtojas.
 
Pristatymo išlaidos

Mini užsakymui, t.y. jei užsakytų prekių vertė yra iki 20 lt., siuntimo išlaidos yra 15 lt. Kai užsakomų prekių vertė yra nuo 20 lt iki 199 lt, siuntimo išlaidos - 9 lt. Jei užsakytų prekių vertė viršys 199 lt, visas prekes Jums pristatysime nemokamai. Tai dar viena priežastis, kodėl apsimoka pirkti vestuvininkas.lt elektroninėje parduotuvėje!
 

Pirkinio apmokėjimas

Mokėjimas SWEDBANK bank'link - tai saugu ir patogu, tereikia būti SWEDBANK'o klientu. Pasirinkę apmokėjimo būdą SWEDBANK, užsakydami prekes Jūs jungsitės prie savo banko sistemos - kurioje jau bus užpildyta užsakymo informacija, t.y. Jums nereikės įvedinėti kliento, gavėjo informacijos. Be to, apmokėjimas matomas iš karto. 
Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs nemokate už prekes. Už prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje, suvedę į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik Jūs. Šiuo atveju Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 baitų kodavimas.
Jei Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, dauguma bankų tokiu atveju prisiima visišką atsakomybę ir atlygina nuostolius.
 
Mokėjimas banko pavedimu  
 
Apmokėti už prekes galite banko pavedimu 2 darbo dienų bėgyje. Klientui nesumokėjus per šį terminą, užsakymas yra anuliuojamas. Gavę Jūsų užsakymo apmokėjimą, išsiųsime prekes nurodytu prekių gavimo adresu, o sąskaitą faktūrą - mokėtojo adresu. Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, kai pinigai patenka į mūsų sąskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimą. 

Rekvizitai
UAB VESTUVININKAS 
Įmonės kodas: 301506555
Registracijos adresas: Kovo 11-osios g. 124-47, Kaunas, LT-49380, Lietuva
 
Mokantiems pavedimu:
       
        SWEDBANK
        Sąskaitos nr.: LT717300010105243099
        Banko kodas: 73000
 
 
Mokėjimas sms
 
Apmokėti prekės bylą galite sms žinute, jei tai nurodyta prie prekės. Prekės bylą gausite PDF formate. Prekės bylos dydis yra nurodytas. Suma už sms žinutę bus įtraukta į Jūsų sąskaitą už mobilaus telefono ryšio paslaugas. Jei naudojatės išankstinio apmokėjimo už mob. telefono ryšį paslaugomis, tai suma už prekę bus nuskaičiuota išsiuntus žinutę su kodu, nurodytu prie prekės.

Grąžinamos siuntos

Kartais išsiųstos prekės gali būti grąžintos atgal. Tokiu atveju mes informuojame gavėją ir grąžiname Jums pinigus už prekes. Deja, mes negalime pakartotinai išsiųsti grąžintų siuntų, todėl Jums reikėtų mūsų svetainėje prekes užsisakyti iš naujo.  

Išrinkta prekių: 0
Kiekis: 0
Suma: 0,00 Lt